به گزارش خط حزب‌الله، به‌مناسبت هفته دولت رهبر انقلاب روز چهارشنبه با رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت دیدار کردند. در این دیدار رهبر انقلاب در سه محور راه‌کارهایی را برای حل مشکلات کشور مطرح کردند. به‌همین جهت نشریه خط حزب‌الله در سخن هفته این شماره خود با عنوان «بن‌بست وجود ندارد» به این سه محور پرداخته است. در بخشی از متن چنین می‌خوانیم:

گزارش هفته این شماره نیز با عنوان «چرا مذاکره با آمریکا نه؟» به چرایی این سؤال که در روزهای اخیر در فضای رسانه‌ای مورد بحث قرار گرفته، پرداخته است.

همچنین رهبر انقلاب در دیدار شاعران مذهبی‌سرا که در تاریخ ۹۵/۱۲/۵ انجام شد، به‌مناسبت شعر شاعر آئینی، آقای جعفر عباسی، چند دقیقه‌ای درباره‌ی ویژگی کتاب الغدیر، و کار بزرگی که علامه‌ی امینی انجام دادند، بیاناتی فرمودند که خط حزب‌الله برای اولین بار، آن را منتشر کرد.

اطلاع‌نگاشت این شماره نیز با عنوان «از دولت حمایت می‌کنم اما چک سفید امضاء به کسی نمی‌دهم» با توجه به هفته دولت به بیانات ‌رهبر انقلاب در رابطه با دولت‌ها پرداخته است.

زندگی بی‌شادی و لبخند زندگی دوزخی است، اسلام چنین انسان‌هایی پرورش می‌دهد، امروز این دعا مستجاب شده است، خودتان را ضعیف نشمرید، زندگی باید با کفاف و راحت بگذرد نه پر خرج و مسرفانه و... عناوین بخش‌های دیگر نشریه‌ی خط حزب‌الله است که مخاطبین گرامی می‌‌توانند با مراجعه به نشریه، این مطالب را مورد مطالعه قرار دهند.

صدوچهل‌وهشتمین شماره‌ی خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید آیت‌الله علی قدوسی تقدیم شده‌ است.

 

ابعاد A4

ابعاد A3
طبقه بندی: ولایت، امر به معروف و نهی از منكر، مرگ بر آمریكا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود،

تاریخ : شنبه 10 شهریور 1397 | 08:07 ق.ظ | نویسنده : علی مطیعی | نظرات